Náborový příspěvek - Lékař/Vedoucí lékař v oboru RFM

Lázně Darkov, a.s.

Místo práce
Karviná, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
4 800 - 7 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se součástí našeho týmu zdravotníků. Přijmeme lékaře/vedoucího lékaře v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM).

Náplň práce:

  • Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM
  • stanovuje, koordinuje, poskytuje a vyhodnocuje individuální léčebný postup a komplexní plán léčby klientů
  • Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost
  • Předepisuje léčebný plán a režim
  • Dodržuje indikace lázeňské léčby

Požadujeme:

  • Lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM)
  • Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře nebo primáře v oboru
  • Lékař se specializací Neurologie, Chirurgie, Interna, Gynekologie a další
  • zkušenosti s lázeňským provozem – výhodou
  • komunikativnost a vstřícné chování
  • profesionální a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Pracovně-právní vztah: plný úvazek, zkrácený úvazek, DPP, DPČ
  • Zázemí velké a stabilní společnosti akreditované pro vzdělávání lékařů v oboru RFM
  • Zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance
  • Osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů
  • Náborový příspěvek

Benefity:

5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, parkování v objektu Lázní Darkov, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

Nástup možný ihned nebo podle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4542389  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 800 EUR/měsíc