Lékař/lékařka

Lázně Darkov, a.s.

Místo práce
Čsl. armády 73312, Hranice, Karviná, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 500 - 6 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM . Hledáme lékaře se specializovanou způsobilosti v oborech Rehabilitační a fyzikální medicína - vedoucí lékař (primář), možnost zaměření na pediatrii, účast na odborných konferencích, reprezentace lázní, spolupráce s ústavem balneologie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí velké a stabilní společnosti, zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance, osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů.
Benefity – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné stravování, ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, nástup možný ihned nebo podle dohody

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Darkov se nacházejí na severovýchodě České republiky. Tvoří je dvě léčebná zařízení: Léčebna Darkov v Karviné–Lázních Darkov a Rehabilitační sanatorium v Karviné–Hranicích. Díky vysoké úrovni léčby, která je založená na mimořádném přírodním bohatství jodobromové vody s vysokým obsahem jódu, profesionalitě zaměstnanců a kvalitě doplňkových služeb se Lázně Darkov řadí mezi vyhledávaná lázeňská zařízení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3034754  Dátum zverejnenia: 24.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 6 000 EUR/měsíc