Advokátsky koncipient

LawService, s.r.o.

Miesto práce
Stráž 3/223, 960 01 Zvolen-Tepličky
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť na základe skúsenosti a schopností daného uchádzača o zamestnanie. V prípade spokojnosti zamestnávateľa možnosť získať ďalšie finančné benefity predstavujúce pohyblivú zložku mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
- príprava a pripomienkovanie rôznych zmlúv a zmluvnej dokumentácie
- komunikácia s klientmi
- vypracovávanie právnych podaní
- zastupovanie klientov na súdoch, pred inými orgánmi štátnej správy
- vedenie príslušnej administratívnej agendy

- práca v mladom kolektíve
- možnosť osobnostného rastu a sebarealizácie
- možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku – bezplatné hodiny angličtiny počas pracovnej doby
- možnosť ďalšieho vzdelávania vo forme interných, ale aj externých školení – zamestnávateľ uhrádza rôzne odborné semináre na prehĺbenie odborných vedomostí zamestnancov
- príjemné pracovné prostredie a bezproblémové parkovanie pri mieste výkonu pracovnej činnosti
- práca na zaujímavých projektoch
- teambuildingové aktivity

Uchádzači zašlú svoj životopis a motivačný list ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania vo formáte PDF na emailovú adresu: [email protected].

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Študijný odbor právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- samostatný a aktívny prístup k práci
- chuť sa vzdelávať
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

- nároky na pozíciu spočívajú v orientácii v civilnom práve (najmä občianske, obchodné, konkurzné právo).

Advokátska kancelária LawService, s.r.o. sa zameriava na poskytovanie komplexných právnych služieb a poradenstva pre rôzne fyzické a právnické osoby, pričom poskytuje právne služby aj rôznym zahraničným korporáciám s osobitným zameraním na konkurzné právo. Dlhodobo patrí k najväčším kanceláriám v regióne. Právne poradenstvo poskytuje najmä v oblastiach obchodného, pracovného, občianskeho a insolvenčného práva. Poskytovanie právnych služieb v našej advokátskej kancelárii je spojené s hlbokým rešpektom k profesijnej etike a budovaním dlhodobých vzťahov s našimi klientmi, založených na vzájomnej dôvere a rešpekte. Vážime si dobré meno, ktoré naša advokátska kancelária získala v očiach našich klientov poskytovaním kvalitnej právnej pomoci a kladieme dôraz na jeho neustály rozvoj a posilňovanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4185076  Dátum zverejnenia: 19.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac