Spolupracujúci advokát

LawService, s.r.o.

Miesto práce
Stráž 3/223, 960 01 Zvolen-Tepličky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMotivačný odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
- príprava a pripomienkovanie rôznych zmlúv a zmluvnej dokumentácie
- komunikácia s klientmi
- vypracovávanie právnych podaní
- zastupovanie klientov na súdoch, pred inými orgánmi štátnej správy
- vedenie príslušnej administratívnej agendy

- práca v mladom kolektíve
- možnosť osobnostného rastu a sebarealizácie
- možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku – bezplatné hodiny angličtiny počas pracovnej doby
- možnosť ďalšieho vzdelávania vo forme interných, ale aj externých školení – zamestnávateľ uhrádza rôzne odborné semináre na prehĺbenie odborných vedomostí zamestnancov
- príjemné pracovné prostredie a bezproblémové parkovanie pri mieste výkonu pracovnej činnosti
- práca na zaujímavých projektoch
- teambuildingové aktivity

Uchádzači zašlú svoj životopis a motivačný list ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania vo formáte PDF na emailovú adresu: [email protected]. Znenie súhlasu je v nasledovné: „Ja (meno a priezvisko) udeľujem svojim podpisom súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov spoločnosti LawService, s.r.o., so sídlom Stráž 223, 960 01 Zvolen, IČO: 36 861 723, spoločnosť zapísaná v obchodnom registre Okresného súdu Banská Bystrica, Oddiel: Sro, Vložka č. 15908/S, ktorá na základe tohto súhlasu je oprávnená spracovávať moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v životopise a motivačnom liste za účelom spracovávania mojich údajov v súvislosti s konaním výberového konania na obsadenie pracovnej pozície advokátsky koncipient.“

Vaše osobné údaje budeme spracovávať a uchovávať odo dňa doručenia životopisu a motivačného listu až do ukončenia výberového konania, po ktorom budú osobné údaje neúspešných uchádzačov vymazané. Svoj súhlas máte právo kedykoľvek odvolať, odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracovávania osobných údajov, ktoré vychádza z udeleného súhlasu pred jeho odvolaním. Vaše osobné údaje spracúvame v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Študijný odbor právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikačné zručnosti
- samostatný a aktívny prístup k práci
- chuť sa vzdelávať
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

- nároky na pozíciu spočívajú v orientácii v civilnom práve (najmä občianske, obchodné, konkurzné právo).

Advokátska kancelária LawService, s.r.o. sa zameriava na poskytovanie komplexných právnych služieb a poradenstva pre rôzne fyzické a právnické osoby, pričom poskytuje právne služby aj rôznym zahraničným korporáciám s osobitným zameraním na konkurzné právo. Dlhodobo patrí k najväčším kanceláriám v regióne. Právne poradenstvo poskytuje najmä v oblastiach obchodného, pracovného, občianskeho a insolvenčného práva. Poskytovanie právnych služieb v našej advokátskej kancelárii je spojené s hlbokým rešpektom k profesijnej etike a budovaním dlhodobých vzťahov s našimi klientmi, založených na vzájomnej dôvere a rešpekte. Vážime si dobré meno, ktoré naša advokátska kancelária získala v očiach našich klientov poskytovaním kvalitnej právnej pomoci a kladieme dôraz na jeho neustály rozvoj a posilňovanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4134081  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac