Upratovačka

LawService, s.r.o.

Miesto práce
Stráž 3/223, okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky nadštandardné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie polyfunkčnej budovy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav, zodpovednosť, spoľahlivosť a ochota pracovať

Advokátska kancelária LawService, s.r.o. sa zameriava na poskytovanie komplexných právnych služieb a poradenstva pre rôzne fyzické a právnické osoby, pričom poskytuje právne služby aj rôznym zahraničným korporáciám s osobitným zameraním na konkurzné právo. Dlhodobo patrí k najväčším kanceláriám v regióne. Právne poradenstvo poskytuje najmä v oblastiach obchodného, pracovného, občianskeho a insolvenčného práva. Poskytovanie právnych služieb v našej advokátskej kancelárii je spojené s hlbokým rešpektom k profesijnej etike a budovaním dlhodobých vzťahov s našimi klientmi, založených na vzájomnej dôvere a rešpekte. Vážime si dobré meno, ktoré naša advokátska kancelária získala v očiach našich klientov poskytovaním kvalitnej právnej pomoci a kladieme dôraz na jeho neustály rozvoj a posilňovanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3307847  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky nadštandardné