Predavačka a obsluha e-shopu

LAVONIO s. r. o.

Miesto práce
Nemšová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
4,7 EUR/hod.odměny a bonusy dle výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovední za zákaznícky servis, a to nielen v kamennom obchode, ale aj v rámci e-shopu. Vašou úlohou bude spracovávanie a balenie objednávok z e-shopu. Zákazníkom budete pomáhať s výberom produktov priamo na predajni a zároveň sa postaráte o to, aby predajný priestor zostal čistý a upravený.

Požadujeme dobrú znalosť práce na počítači, komunikačné a organizačné schopnosti. Skúsenosť s predajom alebo zákazníckym servisom bude považovaná za výhodu, rovnako ako znalosť práce s Shoptetom. :)

  • ​stravný paušál
  • prémie podľa pracovného nasadenia
  • náhrady za mzdu za nadčasy
  • priateľský kolektív :)​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Znalost práce na PC - Pokročilý

Už viac ako 25 rokov pôsobíme ako maloobchodný a veľkoobchodný predajca drogérie. Ponúkame široký sortiment čistiacich a upratovacích prostriedkov, dezinfekčných prostriedkov, zmäkčovadiel, pracích prostriedkov, kozmetiky, výrobkov osobnej starostlivosti a ďalších doplnkových výrobkov. Prevádzkujeme vlastný e-shop s veľkým výberom produktov a zároveň zásobujeme našich obchodných partnerov po celej Slovenskej republike a Česku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Štefaník
Tel.: +421940628847
E-mail: poslať životopis
ID: 4807403  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.