Technický inžinier, operátor výroby - plánovač, technik, operátor

Laverna trade, s. r. o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
15.6.2021
1 000 EUR/mesiacv rámci platového ohodnotenia ponúkame bonusový systém za splnené ciele, variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho dynamicky sa rozvíjajúceho pracovného tímu šikovného, technicky zdatného a samostatného zamestnanca, ktorý dokáže manažovať svoje pracovné úlohy, viesť a koordinovať členov pracovného tímu a má chuť pracovať. Naša spoločnosť sa aktuálne rozvíja so zameraním na výrobu textilu, na základe čoho hľadáme zodpovedného zamestnanca, ktorý bude pracovať ako operátor pletacích strojov. Jedná sa o pozíciu Technického inžiniera / operátora výroby.
Ak ti vyššie spomínané zodpovednosti nerobia problém a hľadáš príležitosť realizovať a rozvíjať sa v práci, radi ťa privítame v našom tíme spoločnosti Laverna trade.
Pracovná pozícia je na TPP

Pracovná náplň:
• obsluhovanie pletacích strojov s modernou technológiou,
• nastavovanie strojov a kontrola výroby nových textilných produktov,
• práca s PC a koordinácia celej výroby,
• zodpovednosť za pridelené pracovné úlohy,
• operatívne riešenie prípadných porúch,
• zastávať pozíciu vedúceho, ktorý komunikuje, manažuje a rieši pracovné povinnosti či nedostatky v rámci celej výrobnej jednotky,
• tímová spolupráca s pracovným tímom.

• práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti,
• možnosť sa učiť, rozvíjať a kariérne rásť,
• možnosť odborného rastu a získania nových znalostí,
• v rámci platového ohodnotenia ponúkame bonusový systém, variabilnú zložku,
• vernostný bonus za každé tri odpracované roky,
• stravné lístky.

Ak vás táto pracovná pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať a zaslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Textilný priemysel, výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť práce s počítačom a modernými technológiami. Náš nový zamestnanec by mal byť komunikačne a technicky zdatný, mal by mať isté manažérske schopnosti a vedieť si presadiť svoje, byť odhodlaný a vytrvalý s chuťou pracovať. Predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou sú výhodou, ale nie sú podmienkou ani posudzovaným kritériom pre prijatie. Rovnako tak vysokoškolské vzdelanie je vítané a je výhodou, ale nie je to podmienka pre danú pozíciu. Šikovnosť a odhodlanie k práci je to, čo hľadáme.

Sme farmaceutická spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a Poľsku.
ID: 4081787  Dátum zverejnenia: 15.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac