Social media specialist, E-commerce,

Laverna trade, s. r. o.

Miesto práce
Sliačska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacMotivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA PRÁCE
Do nášho pravovného tímu hľadáme kelegu/kolegyňu na pozíciu marketingového pracovníka v spoločnosti Laverna trade,s.r.o.
Hľadáme kreatívneho a zodpovedného pracovníka, ktorého náplňou práce bude:
•Riadenie marketingovej stratégie spoločnosti
•Tvorba kreatívneho obsahu socialných sieti a webu
•Správa a tvorba online marketingu
•Analýza trhu a konkurenčného prostredia
•Sledovanie a vyhodnotenie online marketingovej činnosti
•Tvorba kreativnych a trendy nápadov na rozvoj a podporu značky
spoločnosti
•Tvorenie videí a publikovanie blogu
•Vytváranie a odosielanie newsletterov
•Prioritou je docielenie predaja (Výkonnostný marketing)
Naš svet marketingu a sociálných médií sa ešte len rozvíja, preto
hľadáme šikovného, nápaditého adepta so znalosťou marketingu, ktorý ma chuť pracovať.

Príjemne pracovné prostredie
Výborný kolektív
Motivujúce finančné ohodnotenie
Bonusy za dosahovanie predajných cieľov
Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosť v oblasti online marketingu je PODMIENKOU.
Platové podmienky odkomunikujeme dohodou pri pracovnom pohovore.
V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala a máte znalosti a
predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou a pracovnou náplňou, môžete zasielať CV a prípadne priložiť aj portfólio vašej predchadzajúcej činnosti.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov,ktorí spĺňajú predpoklad a požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme farmaceutická spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a Poľsku.
ID: 4056334  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac