Farmaceutický reprezentant OTC/BA, DS, NR, NZ, LV, KN - Juhozápad SK

Laverna trade, s. r. o.

Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Levice, Nitra, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladý, aktívny, cieľavedomý človek, ktorý chce v živote niečo dokázať?
Máš ukončené VŠ vzdelanie a rád by si sa uplatnil v oblasti farmaceutického priemyslu?
Ak hľadáš dynamickú prácu a máš rád nové výzvy, si na správnom mieste.

Hľadáme reprezentanta, ktorý bude zodpovedný za zverený región (BA,KN,NZ,LV,NR,DS). Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je podmienkou.Pozícia vhodná pre absolventa.

Náplň práce:

- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s farmaceutmi
- absolvovanie naplánovaných návštev
- informovanie klientov o propagačných aktivitách
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- pravidelný reporting

- práca v mladom kolektívne
- odborné zaškolenie v rámci portfólia produktov
- služobný automobil, PC, mobilný telefón
- fixný plat + motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím posielajte aj s fotografiou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická a komunikatívna osobnosť
- pozitívny prístup
- chuť učiť sa a pracovať
- orientácia na výsledok

- VŠ vzdelanie II. stupňa - nevyhnutnou PODMIENKOU
- aktívny vodič

Dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti OTC, pre mladých ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať.

Adresa spoločnosti

Laverna trade,s.r.o.
Jégého 14
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Pospichal
E-mail: poslať životopis
ID: 3088646   Dátum zverejnenia: 13.2.2018