Manažér / Vedúci / Leader

Lavaton s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohdou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
Riadiť výrobný proces zvereného pracoviska a prijímať operatívne opatrenia na zabezpečenie plnenia požiadaviek
Denne zabezpečovať organizáciu práce na výrobnom pracovisku
Plánovať pracovnú zmenu a flexibilne reagovať pri zmene požiadaviek zákazníkov
Nebáť sa prehodnocovať priority.
Výroba ca 130 zamestnancov
Reporting
Čo očakávame?
Skúsenosti z výrobného prostredia a vedenia výrobnej prevádzky/ výrobnej zmeny
Prozákaznícke myslenie a vystupovanie
Skúsenosti s riadením ženského kolektívu
Technický background
Time manažment nie len u seba ale na celom pracovisku
Čo ponúkame?
Prácu v oblasti, v ktorej sa vždy niečo deje. Ani jeden deň nie je rutina.
Zázemie slovenského zamestnávateľa.
Maximálnu podporu a zaučenie od ľudí, ktorí vedia čo robia a prečo to tak robia.
Možnosť nastaviť si systém riadenia podľa svojich predstáv. Dôležitý je výsledok.
Detailne na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce:
Bulharská 44, Trnava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Nemecký jazyk je výhodou, nie podmienkou

Sme najväčšia veľkokapacitná priemyselná práčovňa a textil leasingová spoločnosť na Slovensku.
Sme firma s viac ako 50 ročnou tradíciou, v ktorej dlhodobo našlo prácu viac ako 100 zamestnancov. Zaoberáme sa praním a servisným prenájmom hotelovej, reštauračnej a nemocničnej bielizne.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3603040  Dátum zverejnenia: 5.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac