Operátor zariadenia v práčovni

Lavaton s.r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacpo skončení skúšobnej doby ( 3 mesiace) ,prehodnotenie základnej mzdy v zmysle odmeňovacieho poriadku zamestnávateľa a v zmysle platnej legislatívy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov v priemyselnej práčovni (práčky malé, sušičky, tunelová práčka, triediaci pás a iné), žehlenie ručné
Plnenie technických zariadení materiálom a jeho odoberanie , skladanie, triedenie znečistenej i čistej bielizne.
Kontrolovanie , triedenie , expedícia bielizne.

pitný režim
práca v stabilnej spoločnosti
príspevok na zdravú výživu 1x ročne
stravné lístky
efektívne využívanie pracovného času
vianočný firemný večierok

spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, manuálna zručnosť, precíznosť

Sme najväčšia veľkokapacitná priemyselná práčovňa a textil leasingová spoločnosť na Slovensku.
Sme firma s viac ako 50 ročnou tradíciou, v ktorej dlhodobo našlo prácu viac ako 100 zamestnancov. Zaoberáme sa praním a servisným prenájmom hotelovej, reštauračnej a nemocničnej bielizne.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2660857  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac