Vodič, operátor

Lauvias s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200,- euro / hrubá mzda/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha špeciálneho motorového vozidla zabezpečujúceho virtualizacie cestnej siete

Informácie o výberovom konaní

práca aj v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Poskytujeme služby v oblasti ochrany a bezpečnosti osôb a majetku. Spoločnosť Lauvias s.r.o. je držiteľom licencie na prevádzkovanie strážnej služby, na prevádzkovanie technickej služby a na prevádzkovanie odbornej prípravy a poradenstva od apríla 2017. Spoločnosti Lauvias s.r.o. bola udelená v máji 2017 akreditácia na vykonávanie odbornej prípravy na skúšku odbornej spôsobilosti v zmysle § 19 odsek 1 písm. a), b), c) Zákona o súkromnej bezpečnosti. Taktiež naša spoločnosť vykonáva odbornú prípravu osôb vykonávajúcich ochranu bankových inštitúcií. Spoločnosť Lauvias s.r.o. sa zaoberá aj prevádzkovaním špeciálnej technológie zameranej na virtualizáciu povrchu cestnej siete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3489596  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200,- euro / hrubá mzda/