Aktívna podpora recepcie - brigáda

LAUTITIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Nástupná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovednú osobu na zastupovanie zamestnancov počas ich neprítomnosti na rôznych administratívnych pozíciách:
- zastupovanie na recepcii počas dlhodobej práceneschopnosti a počas iných neprítomností
- starostlivosť o chod recepcie
- spracovanie a distribúcia došlej pošty
- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov v slovenskom a anglickom jazyku, odovzdávanie odkazov
- prijímanie a starostlivosť o prichádzajúcich návštevníkov, usmerňovanie návštevníkov
- objednávanie a vybavovanie kuriérskych služieb
- ďalšie administratívne úlohy podľa potreby (napr. kopírovanie, faxovanie)
- nahrávanie údajov do excelu
Práca na zastupovanie je vhodná pre dôchodkyňu, ženu na materskej dovolenke alebo externého študenta

- profesionálne a príjemné pracovné prostredie v medzinárodných spoločnostiach
- zaujímavá práca, ktorá umožňuje využívanie cudzích jazykov
- možnosť dlhodobej spolupráce
- práca vhodná pre externého študenta, aktívneho dôchodcu, prípadne SZČO

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú mailovú adresu. Vzhľadom k vysokému počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytuje riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita
- spoľahlivosť
- presnosť
- dôslednosť
- vítaná prax na podobnej pozícii
- zodpovednosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- dynamická, flexibilná a aktívna osobnosť
- znalosť AJ na pokročilej úrovni

Spoločnosť poskytuje poradenské služby pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov, motivácii a vzdelávaní. Koordinuje, vytvára a pomáha implementovať rozvojové a organizačné projekty. Taktiež poskytuje svojim klientom administratívne a recepčné služby, v ktorých využíva svoje jedinečné know-how.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4210466  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.