Archivár, správca registratúry

LAUTITIA, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacFinálna suma základnej zložky mzdy závisí od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného archivára s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, ktorá/ktorý je schopná/ý efektívne a samostatne zabezpečovať chod a správu archívu u klienta v stavebnej spoločnosti.
Hlavnou pracovnou náplňou je správa registratúrnych záznamov v registratúrnom stredisku zákazníka v súlade s platnou legislatívou a vnútornými predpismi zákazníka. Ďalšie úlohy a zodpovednosti:
. preberanie vybavených registratúrnych záznamov do registratúrneho strediska,
. evidencia prevzatých registratúrnych záznamov,
. umožnenie využívania registratúrnych záznamov nazeraním a vypožičiavaním,
. konzultácie pre zamestnancov zákazníka,
. udržiavanie a dopĺňanie lokačného prehľadu o uložení dokumentov v regáloch,
. vyhľadávanie a zakladanie krabíc a dokumentov v archíve do regálov podľa určenej lokalizácie,
. vyraďovanie registratúrnych záznamov vo vyraďovacom konaní v súlade s príslušnou legislatívou,
. novelizácia registratúrneho plánu zákazníka - podpora pre ostatné tímy
- iné administratívne činnosti podľa požiadaviek nadriadeného

- zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
- úvodné zaškolenie
- stravné v hodnote 4 eur/deň

V prípade záujmu, prosím, pošlite Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, budeme však kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 50 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti stavebníctva

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

- knihovníctvo, správa registratúry, archívnictvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- skvelé organizačné zručnosti
- dôslednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť poskytuje poradenské služby pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov, motivácii a vzdelávaní. Koordinuje, vytvára a pomáha implementovať rozvojové a organizačné projekty. Taktiež poskytuje svojim klientom administratívne a recepčné služby, v ktorých využíva svoje jedinečné know-how.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pražská 11
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Beňáková
Tel.: +421945461968
E-mail: poslať životopis
ID: 4061662  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac