Kontrolór kvality (automobilový priemysel)

LAUTITIA, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva v kontrole dielov vizuálne alebo pomocou príslušných kalibrov na vymedzenom pracovisku. Práca nie je fyzicky náročná. Hľadáme spoľahlivých, precíznych ľudí, ktorí sú motivovaní pracovať v automobilovom priemysle a majú záujem dočasne alebo dlhodobo pôsobiť v Českej Republike. Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie a zaškolenie na vykonávanú prácu.

- príspevok na obedy
- ubytovanie a doprava hradená zamestnávateľom
- práca vhodná i pre ženy
- príplatky za popoludňajšie a nočné smeny
- 12 hodinové pracovné smeny aj cez víkend

V prípade záujmu posielajte životopis na nižšie uvedený email alebo nás telefonicky kontaktujte na čísle: 0945 461 968

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontrolných a triediacich prác v rámci ČR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných ľudí, ktorí sú ochotní pracovať v Českej republike.

Spoločnosť poskytuje poradenské služby pri výbere zamestnancov, motivácii a rozvoji, pri riadení zmien. Koordinuje, vytvára a pomáha implementovať rozvojové a organizačné projekty. Spoločnosť poskytuje svojim klientom aj administratívne a recepčné služby, v ktorých využíva svoje jedinečné know-how.
ID: 3186200  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody