Junior účtovník/čka

LauSam, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 900 mes. podľa skúsenosti kandidáta, pravidelné ročné zvyšovanie platov a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva
- vedenie jednoduchého účtovníctva
- príprava podkladov k daňovým priznaniam
- účtovanie dodávateľských faktúr, bankových výpisov a pokladničných dokladov
- vedenie personálnej agendy
- pravidelný reporting
- administratívna činnosť

- každoročné zvyšovanie platov
- 2x ročne bonusy
- práca v rodinnej firme znamená aj osobný prístup k potrebám zamestnancov

Ak vyhovujete podmienkam, zašlite svoj profesný životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu: [email protected] a do predmetu správy napíšte názov pracovnej pozície.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Jednoduché účtovníctvo - základy
Mzdové účtovníctvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôležitá je samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť

LauSam, s.r.o. pôsobí na trhu od začiatku roku 2013 a zameriava sa na poskytovanie komplexných služieb v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, spracovania personálnej agendy a ekonomického poradenstva.

Neustále zväčšujúci sa počet spokojných zákazníkov prináša potrebu rozširovať naše rady.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cimborkova 13
04001 Košice
ID: 3385468   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 900 mes. podľa skúsenosti kandidáta, pravidelné ročné zvyšovanie platov a odmeny