Asistent/Asistentka pre predaj a marketing

Laudaco, s.r.o.

Duklianska 20c, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Pracovné miesto je voľné. Termín nástupu okamžite alebo dohodou.
1 000 - 1 300 EUR/mesiacDohodnutá mzda závisí od nadobudnutého vzdelania a predošlých pracovných skúseností v obore, hľadáme TALENT, ktorý sa chce rozvíjať, učiť a vnímať trendy. Ponúkame bonusové ohodnotenie ku základnej mzde na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizačná a informačná podpora vrámci marketingového oddelenia
• Návrh, tvorba pútavého contentu a príprava materiálov na sociálne siete
• Tvorba kreatívnych produktových textov a blogových článkov s ohľadom na SEO
• Pridávanie nového obsahu na web
• Spolupráca pri analýze spotrebiteľského správania
• Vytváranie jednoduchých grafík
• Spoluúčasť na tvorbe firemných newsletterov

• stabilné zamestnanie vo firme s ustálenou pozíciou na domácom a zahraničnom trhu
• príjemné a moderné pracovné prostredie
• možnosť odborného rastu v spoločnosti s medzinárodným pôsobením
• rodinná firma, priateľské prostredie, možnosť vlastného rozvoja, fitness, mladý kolektív, teambuilding

Informácie o výberovom konaní

Radi Vás privítame v našom tíme. Pošlite nám prosím:
• ŽIVOTOPIS ✓ v SK jazyku
• MOTIVAČNÝ LIST

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, obchod, marketing, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Grafický dizajn - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Hľadáme človeka, ktorý:
• vie pracovať samostatne, je zodpovedný, efektívny, lojálny, trpezlivý a proaktívny
• je nekonfliktný ,tímový hráč a má obchodného ducha
• má drive a ochotu byť nápomocný
• je kreatívny, tvorivý a zmysel pre humor mu nechýba
• je ochotný učiť sa nové veci a posúvať sa dopredu
• má technické a kreatívne myslenie
• je komunikatívny, má príjemné vystupovanie a prezentačné schopnosti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti maloobchodu, veľkoobchodu a medzinárodného obchodu, kde hlavnou komoditou sú podlahové krytiny, interiérové dvere, stenové obklady a kompletné príslušenstvo. Spoločnosť je zameraná na distribúciu produktov od výrobcov ku veľkoobchodným zákazníkom, na maloobchodný predaj, odborné poradenstvo, odborné školenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4573659  Dátum zverejnenia: 8.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac