Pracovníčka rýchločistiarne ( nástup ihneď )

LASTIK, s.r.o.

Miesto práce
Aupark Žilina, Veľká Okružná, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
15.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- obsluha strojov a vybavenia rýchločistiarne
- práca v tíme

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- príplatky za odpracované sviatky, nedele
- dlhodobá pracovná perspektíva, zmluva na dobu neurčitú
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úplné stredoškolské vzdelanie
- prax výhodou
- bezúhonnosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- aktívny prístup k práci

Čistiareň odevov LASTIK s.r.o. používa moderné technológie. Šetrné voči životnému prostrediu. Po odstránení nečistôt môžu byť odevy ošetrené impregnáciou alebo apretáciou, čo zvýši ich odolnosť pred zašpinením a pokrčením. Táto metóda je maximálne šetrná a nemá vplyv na životnosť materiálov. Vyčistené odevy sú ručne žehlené na profesionálnych doskách, ktoré látku neprežehlia a neošúchajú. Košele sú vďaka tomu krásne nadýchané a hebké na dotyk. Vyžehlený odev je podľa priania zákazníka vydávaný na vešiaku alebo zložený a zabalený. Všetky zákazky sa snažia zariadiť čo najskôr, a to maximálne do 24 hodín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3073728  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650