IP sieťový inžinier - senior

LAST MILE, spol. s r.o.

Cesta na Senec 2/A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, príprava a realizácia a IP služieb pre klientov (LAN, WAN, WLAN, L2/L3 VPN, IT bezpečnosť)
- návrh, údržba a rozširovanie chrbticovej transportnej MPLS siete
- konfiguráciu hardvéru/softvéru
- komunikácia so zákazníkmi a kolegami pri návrhu riešení postavených na IP protokole
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi HW komponentov a SW riešení
- technická podpora a riešenie závažných problémov v spolupráci s kolegami, prípadne zákazníkmi
- monitoring sietí, analýza získaných dát a ich spracovávanie
- tvorba dokumentácie a aktívna správa kľúčových informácií k projektom v interných systémoch
- testovanie nových HW/SW technológií v oblasti LAN/WAN/WLAN sietí a bezpečnosti
- riadenie zásob relevantných sieťových zariadení

  • Budeš pracovať s modernými technológiami a inováciami, ktoré ti umožnia rozvíjať svoje odborné zručnosti a získavať nové skúsenosti.
  • Máš prístup k odborným školeniam v oblasti pracovného zaradenia a môžeš sa zúčastniť na konferenciách, kde sa dozvieš o najnovších trendoch a vývoji v obore.
  • Máš možnosť ďalšieho profesijného rastu, kde budeš mať príležitosť preberať viac zodpovednosti a získavať nové zručnosti.
  • Môžeš si zvoliť čiastočný home-office, kde budeš mať flexibilitu v práci a budeš si môcť prispôsobiť pracovný čas podľa svojich potrieb.
  • Budeš pracovať v priateľskom pracovnom prostredí, kde sa budeš cítiť ako doma a kde ti bude tím ochotný pomôcť v prípade potreby.
  • Môžeš využívať firemné vozidlá na súkromné účely, ktoré ti umožnia cestovať pohodlne a bez obmedzení.
  • Máš k dispozícii moderné a dobre vybavené pracovisko, ktoré ti umožní efektívne pracovať a plniť svoje pracovné povinnosti.

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny, otvorený novým veciam. Človeka, ktorý sa chce učiť a vo firme rásť. Niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax aspoň 3 roky na podobnej pozícii v oblasti servis internej infraštruktúry, sieťovej bezpečnosti, networkingu
- minimálne vedomosti na úrovni CCNP výhodou
- znalosť fungovania TCP/IP protokolov
- praktické znalosti s fungovaním a používaním OSPF/MPLS/LDP/BGP
- praktické znalosti s 802.1q, QinQ, VXLAN, EoMPLS/VPLS
- pokročilé konfiguračné skúsenosti so zariadeniami Cisco IOS/IOS-XE, Huawei VRP5/VRP8, Mikrotik ROS 6.x/7.x,
- znalosti WLAN platforiem Ruckus, Aruba, Ubiquity vítané
- znalosti OS Linux na pokročilej úrovni
- základné znalosti skriptovania a/alebo programovania v shell, Perl, Python, GO sú výhodou
- základné vedomosti VoIP, CCTV systémov
- zodpovednosť a dôslednosť pri konfiguráciách a dokumentovaní
- dobré analytické myslenie
- schopnosť pracovať samostatne a riadiť vlastné projekty
- štruktúrovanosť a konzistencia pri odovzdávaní práce

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Mihálová
E-mail: poslať životopis
ID: 4707734  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac