Obchodný zástupca spoločnosti LAST MILE, spol. s r. o.

LAST MILE, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacmzda nie je ohraničená, k základnému platu sa pripočítavajú odmeny podľa odmeňovanej schémy na pravidelnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/rada plánuješ, organizuješ, si výrečný/á a spoločenský/á a túžiš pracovať v mladom kolektíve? Tak čítaj, prosím ďalej, možno hľadáme práve Teba!

Medzi Tvoje základné úlohy bude patriť:

- komunikácia s potencionálnymi a existujúcimi zákazníkmi,
- sledovanie a monitorovanie trhu,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- riešenie požiadaviek zákazníkov,
- zhromažďovanie obchodných a funkčných požiadaviek od klientov,
- vypracovanie cenových ponúk,
- správa klientského portfólia,
- vedenie obchodnej dokumentácie ,
- príprava zmlúv, cenníkov, objednávok, atď.,
- spracovanie, evidencia a vyhodnotenie servisných protokolov,
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi.

- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- firemné teambuildingy
- organizovanie firemných športových akcií
- notebook, mobil a iné užitočné pracovné prostriedky
- možnosť neustáleho vzdelávania
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- zľavy na produkty a služby spoločnosti
- koncoročné odmeny
- priateľské pracovné prostredie v mladomkolektíve
- Multisport karta

Životopisy v štruktúrovanej forme posielajte na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je nutná, ale je vítaná skúsenosť na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť fungovať organizovane,
- technické vzdelanie/záujem výhodou,
- skúsenosti z predaja,
- dôslednosť,
- zmysel pre detail a hlavne vedieť dotiahnuť veci do konca,
- samostatnosť a zodpovednosť za odvedený výkon,
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti, kultivovaný prejav,
- nadanie počúvať zákazníka, orientovať sa na jeho potreby,
- optimistický prístup.

Nechceš pracovať v korporáte? Hľadáme človeka, ktorý zapadne do nášho mladého, aktívneho kolektívu. Hľadáme niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Pokiaľ ti chýbajú potrebné skúsenosti ale máš chuť učiť sa, náš kolektív ťa všetko zaučí a naučí. Ak si myslíš, že hore vymenované spĺňaš, pošli nám svoj životopis a skúsme sa stretnúť.

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nina Medveďová
Tel.: +421911222086
E-mail: poslať životopis
ID: 4567264  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac