Rozpočtár/ kalkulant

LAST MILE, spol. s r.o.

Miesto práce
Cesta na Senec, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2019
1000 EUR + pravidelné odmeny vo forme variabilnej zložky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava cenových kalkulácií na základe dopytu od zákazníka alebo ostatných oddelení
- Obhliadky možných inštalácií a návrh a ocenenie ponúkaných služieb
- Príprava cenových ponúk na základe projektovej dokumentácie
- Analýza a optimalizácia navrhovaného technického riešenia, nielen po stránke technológií ale aj z pohľadu nákladov
- Komunikácia s dodávateľmi, vyjednávanie podmienok
- Aktívne vyhľadávanie nových technológií v rámci oboru spoločnosti

- Práca s modernými technológiami a inováciami v mladom kolektíve
- Odborné školenia a účasť na konferenciách
- Pravidelné firemné akcie
- Možnosť využitia firemných vozidiel na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť čítania projektovej dokumentácie výhodou
- skúsenosť so slaboprúdovými inštaláciami výhodou
- pozitívny vzťah ku inováciám
- zodpovednosť a dôslednosť
- dobré analytické myslenie
- schopnosť pracovať samostatne a komplexne
- štruktúrovanosť a konzistencia pri odovzdávaní práce

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny a otvorený novým veciam. Človeka, ktorý sa chce učiť a vo firme rásť. Niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť.

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3673348  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR + pravidelné odmeny vo forme variabilnej zložky platu