Junior systémový administrátor

LAST MILE, spol. s r.o.

Miesto práce
LASTMILE s.r.o., , Cesta na Senec, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
31.03.2019
1200 EUR + pravidelné odmeny vo forme variabilnej zložky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa siete a serverovej infraštruktúry na OS Linux
• HW konfigurácia a inštalácia sieťových zariadení, serverov, aplikácií a koncových zariadení bezpečnostných technológií (BT)
• monitoring sietí a serverov, analýza získaných dát a ich spracovanie
• technická podpora a riešenie problémov na sieťovej a softvérovej úrovni
• tvorba dokumentácie a aktívna správa kľúčových informácií k projektom
• testovanie nových technológií v oblasti (HW/SW)
• komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi HW komponentov a SW riešení

• práca s modernými technológiami a inováciami v príjemnom mladom kolektíve
• odborné školenia a účasť na konferenciách
• možnosť ďalšieho profesijného rastu
• pravidelne firemné akcie
• možnost využitia firemných vozidiel na súkromné účely

Životopisy v štruktúrovanej forme posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť OS Linux a serverových služieb
• minimálne vedomosti na úrovni CCNA, CCNP výhodou
• základné vedomosti a princípy IT bezpečnosti
• základná znalosť OS Windows (active directory, služby, programy, sieť a firewall)
• základná až pokročilá znalosť OS Linux a serverových služieb
• zodpovednosť a dôslednosť
• dobré analytické myslenie
• schopnosť pracovať samostatne a riadiť vlastné projekty
• štruktúrovanosť a konzistencia pri odovzdávaní práce

Hľadáme človeka, ktorý je aktívny a otvorený novým veciam. Človeka, ktorý sa chce učiť a vo firme rásť. Niekoho, kto sa nebojí priniesť aj nové riešenie a zrealizovať ho. Zodpovedný prístup a spoľahlivosť považujeme za samozrejmosť.

Spoločnosť LAST MILE, spol. s r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a bezpečnostné riešenia (kamerové a prístupové systémy, zabezpečovacie systémy) pre developerov / nájomcov administratívnych budov, obchodných a logistických centier na Slovensku i v zahraničí. Viac informácii: www.lastmile.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2917413  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR + pravidelné odmeny vo forme variabilnej zložky platu