Mobilný masér pre projekt Poctivé masáže do firiem

LARMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 400 EUR/hod.14 Eur/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Venujete sa masírovaniu a chceli by ste si slušne privyrobiť? V tom prípade vám ponúkame pracovať pre nás, nakoľko hľadáme externých masérov z Bratislavy a Žiliny. Ide o masírovanie priamo vo firmách, prípadne na firemných akciách, a to na masérskej stoličke, v sede a cez oblečenie. Ak ste nikdy nerobili masáže cez oblečenie, nevadí, zaučíme vás.

POZN.: Dopravu do firiem si každý masér hradí na vlastné náklady.

- dáme vám masérsku stoličku a všetky potrebné veci k masírovaniu
- preplatíme vám prestávky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér, fyzioterapeut

Počet rokov praxe

1

Hľadáme človeka, ktorý
- chce ľuďom pomáhať a masírovanie neberie len ako prácu
- človeka, ktorému môžeme plne dôverovať
- človeka, ktorý pôsobí príjemne a úsmev na tvári mu nie je cudzí
- človeka, ktorý bude silnou súčasťou nášho tímu

Poctivé masáže do firiem je projekt, v rámci ktorého sa špecializujeme na krátke masáže vykonávané na masérskych stoličkách, v sede a cez oblečenie. Snažíme sa čiastočne odbúrať stres v práci, pretože naše masáže sa uskutočňujú priamo na pracoviskách.
ID: 3740084  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 400 EUR/hod.14 Eur/ hodina