700 - 1 100 EUR

Masér do rodinného masážneho salónu Poctivé masáže

LARMA s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa živíte masírovaním a už dlhšie hľadáte miesto, kde by ste profesne rástli, mali istotu a pevnú pôdu pod nohami, čítajte ďalej. Hľadáme maséra, ktorý z časti nahradí kľúčového človeka v našom rodinnom salóne a ktorý projekt Poctivé masáže bude mať rád aspoň tak ako my.

Čo bude náplňou vašej práce?
- denne budete pracovať pre značku, ktorá má v Žiline veľmi dobré meno
- približne 3 dni do týždňa budete masírovať priamo v salóne a praktizovať klasické masáže, masáže lávovými kameňmi, bankovanie, antistresové masáže a pod.
- Zvyšok týždňa budete chodiť masírovať aj do firiem v rámci Žiliny (po dohode výnimočne aj mimo ZA)
- Budete sa podieľať na projektoch, ktoré zvýšia povedomie o značke na trhu
- Budete môcť predniecť svoje nápady priamo majiteľom, a to bez obáv a strachu
- Budete mať veľa práce ale dáme vám priestor na to, aby ste skutočne robili to, čo vás baví

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Odmeňovaní budete od počtu odrobených masáží. Za jednu hodinu masírovania dostanete 10 Eur. Tým, že vám dáme našu stabilnú klientelu, garantujeme vám odrobených min. 70 hodín mesačne, t.j. min. 700 Eur. V prípade kvalitne odvedenej práce a výbornej spätnej väzby od zákazníkov sa nebránime pravidelným odmenám :)

- Dáme vám možnosť okúsiť metódu koučovania, nakoľko ňou vo firme žijeme
- Dáme vám priestor na vzdelávanie, či už formou interných alebo externých kurzov
- Dáme vám možnosť podieľať sa na smerovaní firmy, ktorú máme neuveriteľne radi
- Dáme vám možnosť podieľať sa na nápadoch ako zlepšiť salón
- Denne budete pracovať max. 5 hodín (ide nám o to aby ste masírovali kvalitne a tešili sa na druhý deň do práce)

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list (prečo ste práve vy ten „pravý orechový“) na náš email [email protected]

Potom sa uvidíme na prvom kole pohovoru, v rámci ktorého sa trošku porozprávame a zistíme, či medzi nami funguje chémia. V druhom kole si overíme, či máte masírovanie v rukách a overíme si vaše vedomosti a skúsenosti.

Budeme vyberať srdcom a podľa toho, či uvidíme, že chcete pre nás pracovať a máte snahu byť pri progrese salónu, ktorý máme neuveriteľne radi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.8.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér, wellness pracovník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Akého človeka hľadáme?
- Človeka, pre ktorého masírovanie nie je len práca ale životné poslanie
- Človeka so srdcom, ktorý chce ľuďom pomáhať
- Človeka, ktorému môžeme bez starostí zveriť klientelu a plne mu dôverovať
- Človeka, ktorý sa chce vzdelávať a učiť sa novým veciam
- Človeka, ktorý bude silnou súčasťou nášho tímu

Salón Poctivé masáže sa nachádza v centre Žiliny. Vytvorili sme ho pred šiestimi rokmi a aj napriek tomu, že v dobe, kedy sme ho otvorili, boli v Žiline desiatky masérskych salónov, vybudovali sme si veľmi silnú klientelu a uznávanú pozíciu na trhu. Po dvoch rokov sme prišli s nápadom rozšíriť masáže do celého Slovenska a spustili sme Poctivé masáže do firiem. V priebehu jedného roka sme otvorili pobočku v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Bratislave.

Horný Val
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Hrabovská
Tel.: +421915525334
E-mail: poslať životopis
ID: 3737947   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Odmeňovaní budete od počtu odrobených masáží. Za jednu hodinu masírovania dostanete 10 Eur. Tým, že vám dáme našu stabilnú klientelu, garantujeme vám odrobených min. 70 hodín mesačne, t.j. min. 700 Eur. V prípade kvalitne odvedenej práce a výbornej spätnej väzby od zákazníkov sa nebránime pravidelným odmenám :)