Tesár – betonár

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
Lelystad, Holandsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako tesár – betonár budete zodpovedný za všetky bežné tesárske práce na projekte. Budete pracovať s rôznymi druhmi debniacich systémov a okrem toho bude vašou úlohou výroba a montáž debnenia, spracovanie betónu, demontáž debnenia a prestavba foriem.

Máte skúsenosti s týmito prácami, hľadáte si zaujímavú prácu a spĺňate uvedené požiadavky? V takom prípade neváhajte a ozvite sa nám!

Mzda 460 € – 550 € za 40 hod. (v závislosti od relevantných pracovných skúseností)
Náhrada cestovných výdavkov (ak je to relevantné)
Týždenná výplata mzdy
Ubytovanie bez extra nákladov zo strany zamestnanca, jednolôžková izba a wi-fi
Kontakt vo vašom rodnom jazyku
Dlhodobé projekty/istota práce
Pracovné podmienky podľa kolektívnej zmluvy asociácie NBBU

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stabilní a renomovaná Holandská společnost působící v oblasti strojírenského průmyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3917991  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac