CNC frézař s One- CNC

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Místo práce
Lelystad, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 950 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U našeho klienta v centrální části Nizozemska budete samostatně programovat CNC frézky s řídícím systémem FANUC. Také budete zodpovědní za programování v CAD/CAM, konkrétně ve One- CNC. Kusy, které vyrábíte, jsou určeny pro dokončování interiérů, střech a fasád, a pro ocelové rámové konstrukce. Délka obrobků se liší, každý výrobek je vytvořen podle přání zákazníka. Pracuje se tedy hlavně s prototypy a malými sériemi. Jste zvyklí pracovat s nerezovou ocelí, hliníkem a pozinkovanou ocelí. Na základě technického výkresu jste schopni naprogramovat 5-osou frézku pomocí One-CNC a zajistit dokonalý konečný výsledek. Klient hledá někoho pro delší spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Plat v rozmezí 450 až 600 EUR týdně za 40hodinový pracovní týden
• Náhradu cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
• Týdenní výplatu mzdy
• Ubytování bez extra nákladů ze strany zaměstnance, jednolůžkový pokoj a wi-fi
• Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU
Kromě výše uvedené mzdy od nás dostanete:
• Zdravotní pojištění
• Nárok na důchod
• OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky)
• Možnost získat certifikát VCA
• Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € / km z ubytování do práce, a to od prvního kilometru.
• Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Informace o náboru

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle +31 88 49 49 600

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

24.8.2020 (zbývá ještě 17 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní holandská firma

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti se systémem FANUC
• Znalost ostatních řídicích systémů výhodou
• Zkušenost s One- CNC je velkou výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vlastní auto (výhodou)
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
• Máte zájem o dlouhodobou práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Nizozemsko

Kontakt

Kontaktní osoba: Larex Personeelsbemiddeling B.V
Tel.: +31884949600
E-mail: poslat životopis
ID: 3912568  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/měsíc