Inštalatéri / kúrenári do Holandska na zmluvu/ Práca pre dvojice, ubytovanie zabezpečené a hradené, týždenná výplata, výška mzdy dohodou

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
Deventer, Holandsko
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky

* Platý certifikát VCA alebo SCC

PONUKA:
* Inštalácia hrubostenných trubek
Schopnosť zvárania je milo videná ( zváranie plameňom alebo metodou TIG)
alebo
* Inštalácia a montáž/demontáž WC, umývadiel, sprchových kútov a vaní , baterí, Mapres spájanie, pájkovanie medi, spájanie plastov, Montovanie ohybných vedení, lepenie PVC. Inštalácia radiatorov.
alebo
* Sprinkleri - montáž protipožiarnych zariadení
alebo
* Vzduchotechnika

* Preukázateľná skúsenosť v danej oblasti nutná - vyučenie v obore preferované
* Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka = Práca pre dvojice, jeden musí ovládať jazyk
* Vlastné auto (jedno do dvojice)

Ponúkame
* Možnosť nadčasov
* Plat každý týždeň
* Ubytovanie zdarma
* Zdravotné poistenie hradené námi
* Práca podľa holandských podmienok - na smlúvu

*Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV!
* Na mieste je kontaktná osoba hovoriaca česky alebo slovensky

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práca pre rôzne projekty v sektore verejnej služby alebo bývania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

instalatér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Larex je jedna z najväčších sprostredkovateľských agentúr v Holandsku so zameraním na prácu pre technické obory. Sme stabilná a renomovaná organizácia, ktorá nepretržite rastie už od roku 2003 a s prácou so slovenskými zamestnancami má skúsenosti od roku 2007. Vlastníme všetky potrebné certifikácie, čo je podstatné pre dobré platobné podmienky v zhode s Holandskými zákonmi, hlavne CAO, poskytujeme a hradíme ubytovanie a takisto zapezpečujeme zdravotné poistenie. Larex vlastní nasledovné certifikáty – NEN 4400-1, VCU certifikát, je členom ABU a tiež certifikát kvalitných ubytovaní – Certified Flex Home. Larex spolupracuje s DIT Bouw & Techniek. Táto kombinácia robí najväčšie zoskupenie v rámci Holandska v sektore technických profesií s počtom 2400 – 2800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko
www.larex.sk

Kontakt

ID: 2920668   Dátum zverejnenia: 10.10.2017