Maliari do Holandska na zmluvu, ubytovanie zabezpečené a hradené, týždenná výplata, výška mzdy dohodou

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
Deventer, Holandsko
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
cca 400 - 440 / týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme maliarov, práca na rôznych projektoch v sektore verejnej služby alebo bývania. Vnútorne maľovanie aj maľovanie vonku.
Činnosť: príprava povrchu k maľovaniu, špachtľovanie, čistenie, konzervácia, impregnácia povrchu, maľovanie.

*Atraktívny plat každý týždeň
*Ubytovanie zdarma
* Zdravotné poistenie hradené
*Práca podľa holandských podmienok NBBU CAO na smlúvu

Informácie o výberovom konaní

* Preukázateľná skúsenosť v danej oblasti nutná
* Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, reč nutná
* Vlastné auto

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel - projekty v sektore verejnej služby alebo bývania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

maliar-natierač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Larex je jedna z najväčších sprostredkovateľských agentúr v Holandsku so zameraním na prácu pre technické obory. Sme stabilná a renomovaná organizácia, ktorá nepretržite rastie už od roku 2003 a s prácou so slovenskými zamestnancami má skúsenosti od roku 2007. Vlastníme všetky potrebné certifikácie, čo je podstatné pre dobré platobné podmienky v zhode s Holandskými zákonmi, hlavne CAO, poskytujeme a hradíme ubytovanie a takisto zapezpečujeme zdravotné poistenie. Larex vlastní nasledovné certifikáty – NEN 4400-1, VCU certifikát, je členom NBBU a tiež certifikát kvalitných ubytovaní – Certified Flex Home. Larex spolupracuje s DIT Bouw & Techniek. Táto kombinácia robí najväčšie zoskupenie v rámci Holandska v sektore technických profesií s počtom 2400 – 2800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko
www.larex.sk

Kontakt

ID: 2892622   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   cca 400 - 440 / týždeň