CNC Operátor sústruh / fréza, do Holandska na zmluvu, ubytovanie zabezpečené a hradené, týždenná výplata, výška mzdy dohodou

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
celé Holandsko
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme samostatných strojárov s praxou v programovaní CNC strojov

1/ nutná znalosť v niektorom z program. jazykov Heidenhain, Fanuc, Sinumerik, Okuma, Mazatrol príp. iné

- dlhodobejšia práca
- nutná prax aspon 2 roky
- samostatní ľudia, schopní komunikovať anglicky, nemecky alebo holandsky
- auto nutné na dochádzanie z práce na ubytovanie

*Plat každý týždeň
*Ubytovanie zdarma a hradené agenturou.
*Zdravotné poistenie hradené
*Práca podľa holandských podmienok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
praca@larex.sk
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilné a renomované holandské spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľná prax v danej oblasti nutná!!
- Preferovaní sú uchádzači s vlastným autom a jazykom
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- Ochota a motivácia pracovať v zahraničí

Larex je jedna z najväčších sprostredkovateľských agentúr v Holandsku so zameraním na prácu pre technické obory. Sme stabilná a renomovaná organizácia, ktorá nepretržite rastie už od roku 2003 a s prácou so slovenskými zamestnancami má skúsenosti od roku 2007. Vlastníme všetky potrebné certifikácie, čo je podstatné pre dobré platobné podmienky v zhode s Holandskými zákonmi, hlavne CAO, poskytujeme a hradíme ubytovanie a takisto zapezpečujeme zdravotné poistenie. Larex vlastní nasledovné certifikáty – NEN 4400-1, VCU certifikát, je členom ABU a tiež certifikát kvalitných ubytovaní – Certified Flex Home. Larex spolupracuje s DIT Bouw & Techniek. Táto kombinácia robí najväčšie zoskupenie v rámci Holandska v sektore technických profesií s počtom 2400 – 2800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko
www.larex.sk

Kontakt

ID: 1209282   Dátum zverejnenia: 9.11.2017