Predavačka/Pokladníčka v Záhradnom centre Oázis Trnava

LAPLANT s.r.o.

Miesto práce
Belgicka, Trnava
Termín nástupu
ihned
800 - 900 EUR/mesiac- mesačná mzda sa vyrátava podľa odpracovaných hodín, prace cez víkend + finančný príspevok na stravne, motivačný príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Predavačka/Pokladníčka v 7dennnej prevádzke do nášho Záhradného centra Oázis v Trnave hľadáme zodpovednú, prijemnú, svedomitú a tímovú osobu, ktorá hravo zvládne:

- predaj tovaru, obsluhu a starostlivosť o zákazníkov, informovanie zákazníkov o tovaroch
- starostlivosť o rastliny v predajni aj v záhrade
- prácu na pokladni
- preberanie, vykladanie a oceňovanie tovaru a doplnenie tovaru do regálov, inventúru tovaru
- aranžovanie predajne
- udržiavanie čistoty a atraktívneho vzhľadu na predajni

Ponúkame Vám stabilne miesto v priateľskom kolektíve. Zaškolenie a aktívnu spoluprácu v tíme.
Zamestnaneckú 20% zľavu na váš nákup.

V prípade vážneho záujmu prosíme zaslať životopis na [email protected].
Pri splnení podmienok Vás budeme obratom telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predavačka/pokladníčka

Do nášho tímu v Záhradnom centre OÁZIS Trnava, hľadáme novú posilu na pozíciu Predavačka/Pokladníčka. Záujemkyňa o tuto pozíciu musí byt čo najviac komunikatívna, mat prijemne vystupovanie, fungovať v tíme, svedomitosť a pracovitosť je podmienkou. Oceníme prax v obore záhradníctvo alebo so záujmom o rastliny, záhradu, prax v obore maloobchod a prax na pokladni je podmienkou.

Firma LAPLANT s.r.o. je prevádzkovateľom Záhradného centra OÁZIS v Trnave a zameriava sa na maloobchodnú činnosť, ktorej súčasťou je nákup a predaj kompletného záhradkárskeho sortimentu, živých rastlín, substrátov, kvetináčov, záhradné techniky, dekoračných predmetov a naradia.
ID: 4753525  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac