Mzdová účtovníčka Junior/ mzdový účtovník Junior

Lansbrough Europe, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2024
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka orientovaná na kvalitu a kvantitu dosahovaných cieľov jednotlivca a celej organizácie. Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie mzdovej agendy pre klientov / personálne činnosti (prihlášky, odhlášky zamestnancov,  zápočty,potvrdenia o príjme, vedenie osobných spisov  zamestnancov, vyhotovovanie pracovných zmlúv adodatkov), spracovaním miezd (používame mzdovýa personálny program Human), kontakt so  zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou,daňovým úradom, mesačné výkazy do poisťovní,štatistické výkazy, ročné zúčtovanie dane

• pružný pracovný čas• po zaučení približne po 6 mesiacoch možnosť práce aj z domu • práca v príjemnom kolektíve stabilnej firmy• flexibilné a neformálne pracovné prostredie• priestor pre kreativitu, proaktívnosť• možnosť kariérneho, odborného a platového rastu• dlhodobá spolupráca• vybranému záujemcovi bez praxe poskytneme vprípade potreby riadne zaškolenie a prácu pododborným dohľadom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.7.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia a manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

spracovaním miezd a personalistiky, výhodou znalosť mzdového programu HUMAN

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie, cieľavedomosť, empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), pamäť, pozornosť, praktické myslenie,  precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, vnútorná  stabilita

Sme účtovná a poradenská spoločnosť so sídlom v Banskej Bystrici a sme súčasťou skupiny BPS group, ktorá poskytuje služby v oblasti auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a spracovania miezd. Na trhu pôsobíme už viac ako 25 rokov. Naša spoločnosť je členom Slovenskej komory daňových poradcov, Slovenskej komory audítorov a sme členom celosvetovej medzinárodnej siete poradenských spoločností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836791  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac