Vodič autobusu Mercedes Benz Sprinter (VP. skupina D)

Lanot logistik s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 700 - 2 400 EUR/mesiacPriemerná mzda našich vodičov je v rozmedzí od 1700€ do 2200€. Ohodnotenie je 990€ Brutto zaklad +65€ za jazdny den (dieta) + zabezpecena strava (ak nieje platena klientom tak 10€ za kazde chybajuce jedno) + ubytovanie v sukromnej izbe s vlastnou kupelnou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie autobusu Mercedes Benz Sprinter (potreba vodičského oprávnenia skupiny D), ktorým zabezpečujeme pre našich klientov okruhovú (incentívnu) prepravu po Európe s Ázijskými skupinami (India, Čína, Vietnam, Kórea,...). Striedanie prebieha autom, lietadlom, vlakom, autobusom podľa ekonomickej výhodnosti. TIP a overtime je celý Váš. Nakoľko sa jedná iba o 19 miestny autobus práca je vhodná aj pre začínajúcich vodičov. Anglický jazyk je podmienkou prijatia.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve. Stabilná práca aj v zime.

Spoločnosť Lanot Logistik s.r.o. sa zameriava na zmluvnú prepravu osôb. Zaoberáme sa najčastejšie okruhovou prepravou a prepravou na okolité letiská - Viedeň, Brno, Budapesť, Praha

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Slušnosť, precíznosť, dochvíľnosť, poriadkumilovnosť, zodpovednosť za zverený majetok.

Spoločnosť Lanot Logistik s.r.o. sa zameriava na zmluvnú prepravu osôb. Zaoberáme sa najčastejšie okruhovou prepravou a prepravou na okolité letiská - Viedeň, Brno, Budapesť, Praha.
ID: 4544726  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac