Právny asistent/Advokátsky koncipient

Lanikova Group, s. r. o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná advokátska kancelária s vyše 30 ročnou praxou hľadá do svojho tímu právneho asistenta/študenta práva na dohodu a advokátskeho koncipienta na TPP.
Baví ťa obchodné právo a dučevné vlastníctvo? Chceš sa naučiť "moderné" právne odvetvia ako právo pre e-commerce, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo a pod.? Pridaj sa do nášho tímu.
Aká bude tvoja náplň práce:
- príprava podaní podľa vzorov do Obchodného registra, na živnostenský úrad a na ÚVO
- príprava podaní podľa vzorov do Registra partnerov verejného sektora
- príprava právnych dokumentov a zmlúv
- príprava dokumentácie ku GDPR, obchodné podmienky
- registrácia ochranných známok
- rešerš a príprava právnych analýz
- príprava podaní v sporovej agende
- zastúpenie klientov na súdoch
- administratívne práce
- správa elektronickej schránky
- konverzie, podania cez slovensko.sk a ezaloby

Kľadieme dôraz na vzdelávanie a zvyšovanie povedomia o právnych otázkach, preto sme aktívni na sociálnych sieťach a našom blogu.

  • získanie praktických skúseností v moderných oblastiach práva
  • dlhodobá spolupráca
  • možnosť čiastočneho homeofficu
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • vytváranie contentu na sociálne siete

V prípade záujmu zašlite štrukturovaný životopis na [email protected]. Po ukončení výberového konania budú vaše osobné údaje vymazané v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení pokiaľ nám nepošlete súhlas so spracúvaním osobných údajov na tento účel.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Preferujeme uchádzača, ktorý má skúsenosti s prípravou podaní na živnostenský register, obchodný register , do registra partnerov verejného sektora a vie pracovať s portálom ežaloby, slovensko.sk. Vyžadujeme samostatnosť, komunikatívnosť a pokročilú prácu s PC.

Lanikova Group je advokátska kancelária s vyše 30 ročnou praxou. Špecializujeme sa na oblasť ochrany osobných údajov, IT práva a a práva duševného vlastníctva. Našim zámerom je poskytovať moderné právne služby so zameraním na potreby podnikateľov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Zdenka Lániková
Tel.: +421905430083
E-mail: poslať životopis
ID: 4528622  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.