Advokátsky koncipient/Právnik

Lanikova Group, s. r. o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná advokátska kancelária s vyše 30 ročnou praxou hľadá do svojho tímu právnika alebo advokátskeho koncipienta na TPP.
Baví ťa obchodné právo? Chceš sa naučiť "moderné" právne odvetvia ako internetové právo a ochranu osobných údajov?
Aká bude tvoja náplň práce:
- príprava podaní podľa vzorov do Obchodného registra a na UVO
- príprava podaní podľa vzorov do Registra partnerov verejného sektora
- príprava právnych dokumentov a zmlúv
- príprava dokumentácie ku GDPR, obchodné podmienky, ochranné známky a pod.
- rešerš a príprava právnych analýz
- administratívne práce
- správa elektronickej schránky
- konverzie, podania cez slovensko.sk a ezaloby

- získanie praktických skúseností v oblasti obchodného práva a v moderných veľmi žiadaných oblastiach práva - IT právo, ochrana osobných údajov
- dlhodobá spolupráca
- možnosť čiastočneho homeofficu
- samostatnosť a zodpovednosť

V prípade záujmu zašlite štrukturovaný životopis na [email protected]. Po ukončení výberového konania budú vaše osobné údaje vymazané v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení pokiaľ nám nepošlete súhlas so spracúvaním osobných údajov na tento účel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Preferujeme uchádzača, ktorý má skúsenosti s prípravou podaní na živnostenský register, obchodný register , do registra partnerov verejného sektora a vie pracovať s portálom ežaloby, slovensko.sk. Vyžadujeme samostatnosť, komunikatívnosť a pokročilú prácu s PC.

Lanikova Group je advokátska kancelária s vyše 30 ročnou praxou. Špecializujeme sa na oblasť ochrany osobných údajov, IT práva a a práva duševného vlastníctva. Našim zámerom je poskytovať moderné právne služby so zameraním na potreby podnikateľov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4241995  Dátum zverejnenia: 6.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac