Vývojový pracovník

LANEX a.s.

Místo práce
Bolatice, Okres Opava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co považujeme za samozřejmost nebo výhodu

  • vysokoškolské vzdělání textilní technologie
  • kreativní myšlení s inovativním přístupem a hledáním nových postupů a řešení
  • aktivní znalost anglického jazyka (B2)
  • horolezectví jako koníček - výhodou
  • ŘP sk. B

Co budete dělat

Samostatné řešení vývojových úkolů pro vývoj dynamických a statických lan.

  • zodpovídat za vedení technických projektů vývoje nových výrobků a inovace lan
  • prakticky testovat lana, srovnávat s konkurencí, analyzovat produkty
  • navrhovat cíle vývoje lan a inovací
  • týmově spolupracovat s obchodem, výrobou, marketingem

Co by Vás mohlo zajímat

PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

  • základní měsíční mzda - prémiové složka dle plnění vývojových úkolů
  • možnost podílet se na rozvoji perspektivní produktové řady výrobků
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování v jídelně firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora vzdělávání (placené odborné kurzy)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3232565  Dátum zverejnenia: 3.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.