Vodič MKD

LENEXA s.r.o.

Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
1 450 - 1 700 EUR/mesiac780,-EUR Brutto základná mzda / čistá mzda 1450-1700,-EUR )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič kamiónu, trasy SK - NL,DE,BE, - SK, HU ( nie turnusy v únii)

práca podľa AETR, vodič má pridelené vlastné vozidlo

V prípade záujmu jazdiť v únii je možné sa dohodnúť na iných mzdových podmienkach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

požadujeme doklad o zdravotnej a psychologickej spôsobilosti, KVK karta

Bývalá dcérska spoločnosť nemeckej špedície LANDO GmbH . Na trhu v oblasti dopravy a s tým spojených služieb pôsobíme od roku 2002. V tomto roku sme zmenili názov spoločnosti Rozširujeme portfólio našich služieb a k tomu je nutné rozšíriť náš tím.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3760553  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 - 1 700 EUR/mesiac780,-EUR Brutto základná mzda / čistá mzda 1450-1700,-EUR )