Záhradník - realizátor/záhradný technik/záhr. architekt

Landesign, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiacod 6,- eur/hod., resp. dohodou (podľa výkonu, efektivity, invencie a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky záhradnícke práce pri zakladaní nových a údržbe už existujúcich záhrad (kosenie, rez, vertikutácia, hnojenie, odburiňovanie, atď.)
Realizácia prvkov drobnej záhradnej architektúry
Realizácia a údržba vegetačných striech
Realizácia a údržba vodných prvkov, kúpacích jazier alebo ich častí

Podľa doterajších skúseností a znalostí prípadne aj:
Občasné riadenie menšieho kolektívu
Celková koordinácia projektov alebo autorský dozor

Práca, pri ktorej sa môžete veľa naučiť
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Čiastočne flexibilný pracovný čas (podľa dohody, napr. niekoľko dní v týždni)
Práca na zaujímavých projektoch, pre zaujímavých zákazníkov
Možnosť viesť svoj tím ľudí
Spoločensky oceňovaná práca s prírodou

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím na e-mail: [email protected] nasledujúce:
1.) životopis s uvedením doterajšieho pôsobenia (CV)
2.) prípadný motivačný list, prečo máte záujem pracovať v oblasti záhr. architektúry a ktorým smerom sa chcete uberať
3.) motivačný list nie je podmienkou, ale pár informácií o Vašej motivácií uveďte aspoň do mailu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Poľnohospodárstvo, Krajinná architektúra a krajinné plánovanie, Krajinné inžinierstvo, Záhradná architektúra, Lesníctvo a iné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako ideálny kandidát by si mal/a:
- mať vzťah k prírode (aj v horšom počasí)
- vieš pracovať v exteriéri a práce v záhrade sa nebojíš
- plus je, ak máš záhradnícke činnosti zažité na vlastnej koži
- mať chuť sa učiť a rozvíjať napriek Tvojmu doterajšiemu vzdelaniu
- byť tímový hráč a byť vždy ochotný a nápomocný, keď je to potrebné
- ovládať najdôležitejší rastlinný sortiment a prácu s ním
- disponovať vlastnosťami ako zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť alebo precíznosť a najmä čestnosť
- byť komunikatívny, empatický, pozitívne zmýšľajúci a osobnostne zrelý
- byť iniciatívny a kreatívny, keď je to potrebné
- mať estetické cítenie
- mať v sebe pokoru a rešpekt k záhradníckemu povolaniu
- byť úctivý a slušný k zákazníkom

Okrem toho:
- mal by si najlepšie byť z TN alebo okolia
- ochota dochádzať na zákazky do iných miest a prespať pár nocí mimo bydliska, keď je to potrebné
- vieš dodržať slovo a dá sa na Teba spoľahnúť
- výhodou je vodičský preukaz B, príp. BE a strojnícky preukaz
- nemáš problém dotiahnuť prácu do konca
- hľadáme mužov, prevažná väčšina činností sú pomerne náročné fyzické práce počas celého prac. týždňa napriek tomu, že veľa vecí zvládne urobiť stroj
- uprednostníme živnostníkov

Každopádne neváhaj a ozvi sa, aj keď nie sú skúsenosti, znalosti alebo živnosť, nežiadame nič nesplniteľné a v mnohých veciach dokážeme pomôcť alebo zaučiť. Dopredu nás ženie chuť sa rozvíjať, pracovať na sebe a zlepšovať okolie všetkým vrátane seba.

Firma Landesign, s.r.o. je malá realizačná firma. Ponúkame zákazníkom komplexné služby v odbore záhradná a krajinná architektúra od projektu až po realizáciu záhrady na kľúč. Okrem projektov a sadových úprav sa venujeme aj drobnej záhradnej architektúre, kladeniu dlažby, dreveným terasám, vegetačným strechám alebo kúpacím jazerám a údržbám.
ID: 3963941  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac