Logo landart s.r.o.

Hľadáme skúseného strojníka a údržbára strojov s vedomosťami v realizácii stavebných prác

landart s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská, Trenčín-Nové Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiacodmeny za nadčasy - extra príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vylepšený text pracovnej ponuky:

Náš tím hľadá nového kolegu, ktorý má skúsenosti s realizáciou exteriérov a s obsluhou strojov, konkrétne rýpadlá, nakladače a bubnovú triedičku. Tvoja práca bude zahŕňať realizáciu stavebných a sadovníckych prác, kde sa vyžaduje aj obsluha strojov. Zodpovedný budeš za údržbu strojov a správne používanie v súlade s bezpečnostnými predpismi. Podmienkou prijatia je strojnícke oprávnenie na nakladače a rýpadlá a znalosť údržby strojov. Vodičské oprávnenie ideálne typu B, BE, C, T. Strojový park je starý maximálne 5 rokov. Ak máš skúsenosti a chceš sa stať súčasťou našej tímu, pošli nám svoj životopis.

2. Príklady typickej náplne práce:

  • Rýchla a efektívna obsluha strojov pri realizácii stavebných a sadovníckych prác
  • Zodpovednosť za údržbu strojov a ich správne používanie v súlade s bezpečnostnými predpismi

3. Typická pracovná doba pre pozíciu:

  • Pracovný čas od 6:00 do 16:00 s možnosťou nadčasov

  • Stabilná firma
  • Moderné technické vybavenie
  • Vek strojov do 3-5 rokov
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Možnosť profesijného rastu a vzdelávania
  • Zdravotné a sociálne poistenie hradené zamestnávateľom

Táto práca je ideálna pre šíkovních parťákov, ktorí vedia pracovať v tíme, sú všestranne zruční a baví ich práca v exteriéri. Bude pozostávať zo zemných prác, stavebných prác až po sadovnícke a špeciálne sadovnícke práce. Venujeme sa výstavbám vnútroblokov ako detské ihriská či športové plochy, záhradám, vegetačným strechám, výsadbám atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, stavebníctvo, enviro

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

  • Hľadáme skúseného strojníka a údržbára strojov
  • S vedomosťami v realizácii stavebných prác
  • Požadujeme minimálne stredné odborné vzdelanie
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť sú kľúčové soft skills
  • Požadujeme skúsenosti s obsluhou a údržbou strojov

Sme líder záhradnej architektúry v Trenčianskom kraji a aj na Slovensku. Naša práca pozostáva z návrhu a realizácie sadovníckych a stavebných diel v exteriéri, realizácie vegetačných striech, závlahy a stolárstva do exteriéru.
Zaoberáme sa aj predajom zelene v kamennej predajni či cez eshop a výrobou a pradajom kompostu.
Naše práce si môžeš pozrieť na www.landart.sk alebo na www.facebook.com/landartzahrady a ešte aj na youtube - landart zahrady.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Masar
E-mail: poslať životopis
ID: 4833341  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac