Можливість для людей з України
Logo landart s.r.o.

Strojník a údržbár strojov | realizátor stavebných prác

landart s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská, Trenčín-Nové Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiacodmeny za nadčasy - extra príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia exteriérov a obsluha strojov. Konkrétne rýpadlá, nakladače, bubnová triedička. Nášeho nového kolegu by sme chceli zamestnať v realizačnom tíme, kde bude pracovať ako realizátor stavebných a sadovníckych prác, kde sa vyžaduje aj obsluha strojov. Preto je podmienkou prijatia strojnícke oprávnenie na nakladače a rýpadlá a znalosť údržby strojov, tak isto vodičské oprávnenie ideálne typu B, BE, C, T. Vek strojového parku 1-5 roky.

Stabilná firma. Moderné technické vybavenie. Vek strojov do 3 -5 rokov.

Táto práca je ideálna pre šíkovních parťákov, ktorí vedia pracovať v tíme, sú všestranne zruční a baví ich práca v exteriéri. Bude pozostávať zo zemných prác, stavebných prác až po sadovnícke a špeciálne sadovnícke práce. Venujeme sa výstavbám vnútroblokov ako detské ihriská či športové plochy, záhradám, vegetačným strechám, výsadbám atď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.4.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, stavebníctvo, enviro

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Hladáme kolegu, ktorý sa bude vedieť postaviť k praci a bude mať skúsenosti zo strojmi.

Sme líder záhradnej architektúry v Trenčianskom kraji a aj na Slovensku. Naša práca pozostáva z návrhu a realizácie sadovníckych a stavebných diel v exteriéri, realizácie vegetačných striech, závlahy a stolárstva do exteriéru.
Zaoberáme sa aj predajom zelene v kamennej predajni či cez eshop a výrobou a pradajom kompostu.
Naše práce si môžeš pozrieť na www.landart.sk alebo na www.facebook.com/landartzahrady a ešte aj na youtube - landart zahrady.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Masar
E-mail: poslať životopis
ID: 4297729  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac