Referent oddelenia technickej kontroly

Heneken Conductors, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď/dohodou
základná mzda 550,- €/brutto/mesiac, + prémie do výšky 20% k základnému platu, + príplatky nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať kontrolu a metodicky riadiť odber vzoriek a realizáciu samokontroly zamestnancov výroby
- vykonávať vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu v súlade s plánom kvality a kontrolnými postupmi
- viesť záznamy v knihe záznamov o kvalite a príslušných formulároch
- zabezpečovať kontrolu a riadenie zariadení pre monitorovanie a meranie
- viesť priebežnú kontrolu dodržiavania postupov pre meranie a monitorovanie procesov a produktov
- vyhodnocovať nezhody identifikované pri kontrolných a následných činnostiach a realizovať adekvátne nápravné a preventívne opatrenia
- vypracovať rozbory príčin nezhodných výrobkov/nekvality a viesť správy o stave nekvality

Výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy ako sú napríklad:
• 13. a 14. plat
• odmena za prítomnosť v práci
• jedálne kupóny ( možnosť stravovania sa v areáli spoločnosti)
• zabezpečenie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti
• doplnkové dôchodkové sporenie
•odmeny za pracovné Jubileá
•zaujímavá odmena za odporučenie nového zamestnanca
• poskytnutie príspevku pri sobáši
•príspevok pri narodení dieťaťa
• zabezpečenie pitného režimu
•v rámci kultúry organizujeme športový deň, Vianočný večierok
•nadštandardná zdravotná starostlivosť
•očkovanie proti chrípke
•príspevok na liečebný pobyt pre dieťa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, hutníctvo, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- meranie mikrometrom
- prax v odbore minimálne 1 rok
- prax vítaná, nie podmienkou u absolventa
- práca na PC
- zručnosť

Spoločnosť Heneken Conductors, s. r. o. pôsobí ako výrobca drôtov a vodičov na báze hliníka, ktoré sú využiteľné najmä v energetickom priemysle v oblasti distribúcie energie, už viac ako 50 rokov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3447484  Dátum zverejnenia: 26.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 550,- €/brutto/mesiac, + prémie do výšky 20% k základnému platu, + príplatky nad rámec ZP