Obchodný zástupca/-kyňa

LAMRON s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
900 EUR/mesiacZákladná zložka 900€ + variabilná zložka % z predaja, plat neobmedzujeme hornou hranicou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizíciu nových zákazníkov
- prácu s databázou, ale rovnako aj samostatné vyhľadávanie zákazníkov
- samostatnosť, komunikatívnosť, obchodného ducha a drive.

Tvojou úlohou bude akvizícia nových zákazníkov na veľmi širokom trhu v gastre a obchodoch. Sme firma, ktorá už nejaký ten piatok podniká v oblasti predaja ovocia , zeleniny, ale aj širokého gastro tovaru.

Pravidelný servis nadobudnutých zákazníkov. Vďaka ktorému si budeš sám sebe pánom a len ty si zariadiš, aká vysoká bude tvoja výplata. My ti limit neurčíme.

- firemné vozidlo
- firemný telefón
- nákup tovaru za naše nákupné ceny
- neustálu podporu s akýmkoľvek problémom

Na začiatok ťa podporíme a dorovnáme ti variabilnú zložku platu, kým získaš portfólio zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Veľkoobchod s ovocím, zeleninou a potravinami.
Predaj ovocia, zeleniny a potravín v malobchodnej predajni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jan Bílek
Tel.: +421944554604
E-mail: poslať životopis
ID: 4743986  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac