Skladník

LAMPS WORLDWIDE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda 900€, možné zvýšenie hrubej mzdy po 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberanie tovaru od prepravcov, kontrola dodacích listov a správne umiestnenie tovaru v sklade.
Príprava zásielok podľa objednávok od našich klientov, komunikácia s prepravcami a objednávanie prepráv.
Vyžadujeme vysokú mieru samostatnosti, precíznosti a dobré komunikačné zručnosti, schopnosť dohovoriť sa v anglickom jazyku.
Svetelné zdroje majú vysokú hodnotu a je nevyhnutné, aby sa s nimi zaobchádzalo s opatrnosťou.

Práca v novom sklade, pracovný čas od 9.00 do 17.30, sviatky a víkendy voľno.
Do nášho tímu hľadáme zodpovednú osobu na dlhodobú spoluprácu, ktorá sa bude priamo podieľať na raste spoločnosti.

Jedná sa o veľmi zaujímavú prácu v oblasti logistiky a obchodu.
Predchádzajúce skúsenosti s prácou v sklade a znalosť AJ sú výhodou.
CV prosíme posielať v slovenčine, výhodou je CV v angličtine.
Miesto výkonu práce je Stará Vajnorská 37.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného a precízneho uchádzača, ktorý je schopný riešiť pracovné úlohy samostatne aj v prípade neprítomnosti nadriadeného pracovníka.

Sme svetová špička v predaji svetelných zdrojov a stále sa rozrastáme.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2926464  Dátum zverejnenia: 21.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda 900€, možné zvýšenie hrubej mzdy po 6 mesiacoch