Účtovník/čka

Lamitec s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
FEBRUÁR/ MAREC 2023
Od 1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy je závislá od skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stabilného tímu ekonomického oddelenia hľadáme posilu na pozíciu samostatný účtovník / účtovníčka. Ponúkame prácu pod vedením s možnosťou rastu a úplnej samostatnosti.
Ak máte skúsenosti s účtovníctvom a medzi Vaše vlastnosti patrí dôslednosť, precíznosť a dodržiavanie termínov, máme pre Vás skvelú pracovnú ponuku.
Hlavná náplň práce:
- práca v podvojnom účtovníctve
- kontrola, účtovanie a archivácia prijatých faktúr
- účtovanie interných dokladov, ostatných záväzkov a pokladne
- pravidelná inventarizácia zostatkov pridelených účtov
- účtovanie bankových výpisov - zastupovanie počas neprítomnosti
- spolupráca pri príprave mesačných, ročných účtovných závierok a zostavovaní daňových priznaní spoločnosti
- príprava výkazov pre štatistický úrad a reporting podľa potreby
- účtovanie v IS Microsoft Dynamics Axapta
- a iné

- práca v stabilnej spoločnosti na trhu
- dynamické pracovné prostredie
- mobilný telefón, PC
- stravné bez doplatku
- Multisport Karta
- zvýhodnené nákupy našich produktov

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Spoločnosť Lamitec bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

samostatného účtovníka

Počet rokov praxe

5

- tímový hráč
- ochota učiť sa
- lojálnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Lamitec, spol. s r.o. bola založená v roku 1993 so zameraním na distribúciu kancelárskej viazacej, laminovacej a skartovacej techniky. Postupným rozširovaním sortimentu sa spoločnosť Lamitec, spol. s r.o. stala popredným dodávateľom kompletného sortimentu zariadení pre kanceláriu, vizuálnej techniky, papiera, kancelárskych potrieb, počítačového príslušenstva, spotrebného materiálu pre tlačiarne, občerstvenia a hygieny.

Od januára 2014 sa stala spoločnosť Lamitec, spol. s r.o. členom skupiny PBS Holding so sídlom v Rakúsku.
V súčasnosti spoločnosť spolupracuje so všetkými významnými slovenskými a zahraničnými výrobcami v odvetví kancelárskych potrieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4505038  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac