Bezpečnostný pracovník v obchodných prevádzkach Košice

LAMA SK a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Bezpečnostného pracovníka do nášho tímu!

Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

- Fyzickú ochranu obchodnej prevádzky

- Kontrolu vstupov a výstupov z prevádzky

- Monitorovanie kamier a zabezpečenie bezpečnosti zákazníkov a zamestnancov

- Pravidelné prehliadky prevádzky a overovanie bezpečnostných opatrení

Okrem toho, typická náplň práce pre pozíciu Bezpečnostný pracovník v obchodnej prevádzke môže zahŕňať:

- Spolupráca s políciou a vyšetrovateľmi v prípade neoprávnenej činnosti v prevádzke

Tvoj typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať:

- Kontrolu vstupov a výstupov počas celého dňa

- Spoluprácu s kolegami a manažérom prevádzky pri riešení problémov

Typická pracovná doba pre pozíciu Bezpečnostný pracovník v obchodnej prevádzke je s možnosťou práce na zmeny a víkendy.

Ak hľadáš novú výzvu a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, pošli nám svoj životopis a pripoj sa k nám!

- Budeš pracovať v čistom a bezpečnom prostredí

- Za svoju prácu budeš odmeňovaný pravidelným mesačným príjmom

- Okrem toho, budeš mať možnosť využívať gastro lístky

- Veríme, že ti naša firma umožní rozvíjať sa v tvojom odbore a získavať nové skúsenosti a zručnosti.

- Okrem toho, ti ponúkame príležitosť pracovať s modernými technológiami a zariadeniami, ktoré ti umožnia efektívne plniť svoje úlohy.

Informácie o výberovom konaní

kontaktné údaje pre záujemcov:
žiadosti o prijatie + životopisy posielajte na e-mail. adresu: [email protected],
tel.: +421 948 378 553;

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Súkromná bezpečnostná služba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vlastnenie POS je nutnosťou

- Spoľahlivosť a bezúhonnosť sú pre nás kľúčové

- Dochvíľnosť nám pomáha v našom každodennom fungovaní

- Komunikatívnosť a kreativita sú pre nás veľkým plusom

- Znalosť práce s počítačom a technickými zariadeniami je výhodou

- Schopnosť pracovať v tíme a riešiť problémy je pre nás dôležitá

- Ak sa chceš pridať do nášho tímu, ozvi sa nám!

Poskytovanie bezpečnostných služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4793295  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac