Можливість для людей з України

Kuchár, pomocná sila do kuchyne

LaLaBar s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Štefánikova trieda, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POĎ ROBIŤ PRÁCU, KTORÁ MÁ U NÁS ŠŤAVU. POĎ K NÁM ROBIŤ POMOCNÉHO KUCHÁRA.
sleduješ nové trendy?
máš už dosť rovnakých jedál, stereotypov, ktoré ťa už nudia - práve naopak, si človek ktorý má rád výzvy, rád sa učí nové veci, a si podporou pre kuchyňu, ktorej ruch miluješ?
nemusíš byť vyučený v odbore, stačia ti skúsenosti.
ak si nováčikom v gastre, dáme ti potrebné informácie, zodpovieme tvoje otázky a postupne ti pomôžeme adaptovať sa na tvojom novom pracovnom mieste
máš u nás plnú podporu v sebarealizácii a inovatívnych nápadoch
na začiatok potrebuješ úsmev, optimizmus, zmysel pre detail, snahu a chuť naučiť sa niečo nové
dodržiavaj hygienické návyky, buď tímový hráč, čo je základ pre zdravý kolektív

-školenia
-možnosť kariérneho rastu
- dynamický a kreatívny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro

Sme podnik, ktorý si hneď zamiluješ s dvadsať ročnou tradíciou. Sme plzeňská tanková prevádzka, avšak ponúkame dokonale vyladené miešané drinky a lahodné lokálne vína. Pečieme najlepšiu pizzu v Nitre. Pripravujeme pivné pochúťky, ktorými sme preslávený a rôzne iné šmakociny, na ktoré ťa veľmi chceme a potrebujeme. Zanzibar. Tvoj budúci zamestnávateľ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4593190  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.