Vodič na vnútroštátnu kamiónovú dopravu

LAJMEX SLOVAKIA TRADING, spol. s r.o.

Miesto práce
Levočská, 4557, 05801 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
min. denná mzda v čistom 50 - 70eur/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná práca vodiča spojená s povinnosťami vodiča vnútroštátnej kamiónovej dopravy a starostlivosť o zverené vozidlo. Samostatné vedenie jazdnej súpravy / ťahač - náves /

VNÚTROŠTÁTNA DOPRAVA
- práca pondelok až piatok,
- pravidelne opakujúce sa prepravy tam prázdny (iba obaly)
Poprad - Zlaté Moravce a späť
Poprad - Vráble a späť
Poprad - Bánovce nad Bebravou a späť
Poprad - Prešov a späť
Práca každý deň začína a končí v Poprade.

MEDZINÁRODNÁ DOPRAVA
- Taliansko - práca Pondelok až Piatok tam a späť

Finančná istota, spoľahlivosť, dodržiavanie termínov výplat.
Motivačný systém odmeňovania.
Možnosť riaditeľskej odmeny až do 100 EUR/mesiac.
Kvalitný autopark, nové vozy s vlastným servisom.
Dlhodobo stabilná práca pre overených zákazníkov.
Firemné benefity.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť a životopis na mailovú adresu [email protected] alebo volajte na tel.číslo: 0905350385.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Hľadáme skúsených vodičov ktorý majú dlhodobo vážny záujem o prácu v kamiónovej doprave.
- bezúhonnosť
- digitálna tachografová karta vodiča
- platné psychologické vyšetrenie vodiča MKD
- platná lekárska prehliadka
- zodpovedný, spoľahlivý, slušný a fyzicky zdatný
- znalosť problematiky, základy o vozidle, vypisovanie stasiek,CMR
- zabezpečenie tovaru / gurtňovanie /

LAJMEX SLOVAKIA TRADING, spol. s r.o. je slovenská spoločnosť s viac, ako 30-ročnou históriou. Sme rodinná, dynamicky sa rozvíjajúca a prosperujúca spoločnosť, založená v roku 1989.
Zamestnávame viac, ako 40 zamestnancov

Poskytujeme komplexné služby v doprave, špedícii. Prevádzkujeme logistické sklady o celkovej rozlohe viac, ako 12 000 m2, stavebnú mechanizáciu, emisné kontroly a kontrolu originality vozidiel.
Našimi klientmi sú významné spoločnosti v regióne Poprad, s ktorými spolupracujeme viac, ako 14-rokov.

Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001, ISO 37001

Patríme medzi naj-bonitnejšie spoločnosti na Slovensku

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2894266  Dátum zverejnenia: 28.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. denná mzda v čistom 50 - 70eur/deň