Učtovník -učtovníčka

LAGOTTO, s.r.o.

Miesto práce
Rozmarínová 13, Komárno
Termín nástupu
02.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie ekonomickej a účtovnej agendy
Kalkulácie, finančná analytika, reporting nákladov/výnosov
Vedenie účtovníctva (PÚ+JÚ)
Zostavenie účtovných závierok a daňových priznaní (DPH, DPPO, DPFO)
Fakturácia, inventarizácie a uzávierky
Spracovanie a vedenie dokumentácie
Banková úhrada záväzkov, kontrola splatnosti pohľadávok, vedenie pokladne
schopnosť spracovať DPH priznanie rôznych typov firiem
- znalosti - účtovanie odpisov, miezd, zásob, typy daňových priznaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

flexibilitu a skvelú komunikáciu, adaptabilita)
- samostatnosť
- cieľavedomosť

Vedenie podvojného účtovníctva pre akciové spoločnosti a spoločnosti s ručením obmedzením, pre všetky právnické osoby. Mzdové účtovníctvo s komplet agendou mzdy a personalistika. Vedenie jednoduchého účtovníctva pre malých živnostníkov, neziskové organizácie, športové kluby a iných podnikateľov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4783926  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac