Manipulačný pracovník / Skladník

LAGERMAX Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Náborový bonus 300,- + 500,-Eur; základná mesačná mzda 900-1000,- + individuálne odmeny (od 100,-Eur) v závislosti od skúseností a prac. výkonu + príplatky (nadčasy, nočné, zastupovanie, dochádzkový bonus ...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických
zariadení (NZV, VZV - školenie zabezpečíme) a skenera
- triedenie zásielok na distribučné trasy
- množstevná a kvalitatívna kontrola dodávok tovaru do skladu
- vykládka, zaskladňovanie, príprava, prípadne picking tovaru podľa potreby
- nakládka a vykládka vozidiel
- spracováva potrebnú dokumentáciu
- pracuje podľa pravidiel BOZP a interných pravidiel
- spolupracuje s ostatnými členmi tímu
- plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených
- práca na dve zmeny! (6:30 - 15:00; 15:00 - 23:30); prípadne je možné pracovať iba na poobedné alebo nočné zmeny

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- dlhodobá pracovná perspektíva s možnosťou prac. postupu
- motivujúce odmeňovanie
- stravné lístky v hodnote 4,00 €
- možnosť bezplatného získania / obnovenia preukazu na NZV, VZV
- spoločenské akcie
- náborový bonus 300,- + 500,-Eur

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.
Termín nástupu dohodou, možnosť čerpania prac. voľna už v skúšobnej lehote.
Prac. ponuka je aktuálna do vymazania inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť a samostatnosť
- dôslednosť
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota učiť sa
- vlastná doprava!
- ambícia osobnostného pozičného rastu

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa prepravnými a logistickými službami, leader na trhu nočných expresných prepráv.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAGERMAX Slovakia, s r.o.
Diaľničná cesta 6
903 01 Senec

Kontakt

ID: 3376457   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Náborový bonus 300,- + 500,-Eur; základná mesačná mzda 900-1000,- + individuálne odmeny (od 100,-Eur) v závislosti od skúseností a prac. výkonu + príplatky (nadčasy, nočné, zastupovanie, dochádzkový bonus ...)