Reagujte bez životopisu

Práca v skladoch

Lager-eu s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacmzda od 8,-eur/ hod. netto podmienené výkonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu, pickovanie - nakládka tovaru na palety pomocou scenera a nizkozdvižného vozíka, pracuje sa v teplých skladoch s drogériou, práca celoročná turnusová, dvojsmenná prevádzka, práca na TPP, prax nie je potrebná. Práca v mraziarenských skladoch: picker - nakládka tovaru na palety na základe dodacieho listu, vodič VZV - retrat - zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, prax potrebná, ladovač - vykladanie a nakladanie áut, parkovač - preparkovavanie nákladných áut priamo v areály firmy, prax potrebná. Znalosť nemeckého jazyka nie je podmienkou, ale je výhodou.

doprava a ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom , možnosť profesionálneho rastu,

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor v Bardejove

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

bez zamerania

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

pracovitosť, samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, vedieť pracovať v tíme, cieľavedomosť

Firma LAGER - eu s.r.o., ponúka rôzne pracovné pozície v oblasti logistiky...V skladovom hospodárstve má firma bohaté skúsenosti. Najväčšiu koncentráciu zákaziek ma v zahraničí konkrétne v Nemecku.
ID: 4071522  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac