Barista v kaviarni COSTA COFFEE Polus (Vivo!), Kamenné námestie (Tesco), Aupark a Eurovea - náborový príspevok 400 €

Lagardere Travel Retail, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacNáborový príspevok po skúšobnej dobe pri plnom úväzku 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do tímu nadšencov vynikajúcej kávy, vyber si tebe dostupnú kaviareň v Bratislave (Kamenné námestie (Tesco), Polus/Vivo, Eurovea, Aupark), maj možnosť plánovať si pracovnú zmenu do 20. dňa v mesiaci a maj každodenný prísun prémiovej kávy Costa Cofffee.

Čo budeš robiť?
• Pripravovať fantastickú kávu a nápoje v kaviarňach COSTA COFFEE
• Predávať rôzne dobroty a svojou starostlivosťou sprostredkovať dokonalý pôžitok z kávy
• Starať sa o blaho našich zákazníkov
• Starať sa o kaviareň a všetky jej súčasti

Čo od teba očakávame?
• Úsmev na tvári, chuť pracovať a túžbu sa neustále rozvíjať
• Veselú povahu a ochotu byť nápomocný všetkým zákazníkom
• Spoľahlivosť, lojálnosť, starostlivosť a ústretovosť
• Praxi mať nemusíš, všetko ťa naučíme

• Práca na HPP - zmluvu na dobu neurčitú
• 8,5 hodinová zmena alebo dlhý-krátky týždeň
• Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + benefity (Multisport karta)
• Príplatok za sobotu 1,667 €/hod
• Príplatok za nedeľu 3,333 €/hod
• Možnosť výberu miesta výkonu práce v jednej z našich kaviarní v Bratislave - Kamenné námestie, Polus.
• Príležitosti kariérneho rastu
• Zázemie silnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
• Supermoderné kaviarenské prostredie
• Partiu zapálených milovníkov kávy, ktorá vždy drží pri sebe
• Príležitosť pre osobný a profesionálny rozvoj
• Zaškolenie do všetkých pracovných aktivít
• Nástup možný ihneď alebo dohodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.2.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lagardere Travel Retail za sebou má už 160 rokov skúseností, operuje vo viac ako 30 krajinách, 150 letiskách a 700 staniciach. V Českej republike pôsobí Lagardere Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavným hráčom na trhu maloobchodného predaja v cestovnom ruchu. Počas 15 rokov rozšíril svoje aktivity na 300 predajných miest a prevádzkuje, inovuje a zdokonaľuje svoje koncepty v týchto oblastiach:
Predajne s tlačou, tabakom a doplnkovým sortimentom Relay, HUB, Hubiz, Inmediata, Relay Services, 1 minute)
Predajné koncepty na letiskách v Prahe, Ostrave a Karlových Varoch (Aelia, Prague Duty Free)
Kaviarne a gastronomické koncepty Costa Coffee, Paul, Mr. Baker, Hello!
Na Slovensku rozvíja koncept Costa Coffee. Ide o sieť viac ako 4 000 kaviarní

Blagoevova 28
851 01 Bratislava
costa-coffee.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Fiala
Tel.: +421903236299
E-mail: poslať životopis
ID: 3866978  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac